Netoli Suvalkų miesto yra įsikūręs Vygrių kaimelis, kuriame įsikūrę turtingi ir apsukrūs vienuoliai jau XVIIa. davė pradžią pačių Suvalkų vystymuisi. Dabar Vygrių vienuolyne nebėra vienuolių, ten atvyksta žmonės pasigrožėti barokine bažnyčia, kurią statė tas pats architektas, kuris projektavo ir Pažaislio vienuolyną; taip pat atvykstama pamatyti kaip gyvendavo vienuoliai kamalduliai ir aplankyti apartamentus, kuriuose buvo pasistojęs popiežius Jonas Paulius II.

Vygrių vienuolynas įkurtas ežero pusiasalyje   Vyrių vienuolyno vidinis kiemas   Vartai su Šv.Roko ir Šv.Romualdo stovylomis   Vienuoliai kamalduliai gyveno po vieną savo nameliuose   

Įdomu tai, kad ten pasistoti ir pagyventi ramioje,  neprastoje aplinkoje gali, bet kuris norintis - ten yra paruošti svečių kambariai. Be svečių namų tose patalpose yra ir menininkų dirbtuvės. Pats pastatas, kaip ir visi kamaldulių vienuolynai, pastatytas gražioje aplinkoje, kur dabar įsteigtas Vygrių Nacionalinis parkas, saugantis 42 ežerų kraštovaizdį.

Vienuolyno teritorija puiki vieta renginiams    Vygrių nacionaliniame parke net 42 ežerai