Ada Bojana - tai trikampio formos sala, esanti Bojanos upės žiotyse. Ji užima 494 hektarų teritoriją, kuri uoliai saugoma, kad nebūtų suniokotas ypatingas kraštovaizdis ir nepažeistos vertingos ekosistemos. Saloje yra didžiulė bioįvairovė - ypatingos vėžlių rūšys, lankosi daugybė paukščių, greta praplaukia delfinai.

Ada Bojana pliažas   Ada - sala, Bojana - upės pavadinimas   Čia Bojana upė susilieja su jūra  

Žmonėms čia patinka lankytis ne tik dėl gyvūnijos ir augalijos, bet ir dėl ypatingų tamsaus smėlio paplūdimių - kurie reti šiose vietovėse. Visas paplūdimių plotas čia užima apie 7,5 ha.

Bojanos upės salos panorama   Ada Bojanoje įkurtas garsusis nudistų kompleksas   Bojanos upė skiria Juodkalniją ir Albaniją

Sala yra pamėgta turistų, čia yra įvairiausių nedidelių namukų turistams, kuriuose vienu metu gali apsistoti apie 540 keliautojų. Visgi juodkalniečiai ties šiuo skaičiumi neapsiriboja, nes sezono metu, lankytojų skaičius per dieną pasiekia net 3000. Jų planuose yra saloje paruošti apie 2400 miegamųjų vietų kurortą, kuris bus įtrauktas į tarptautinį sąrašą labiausiai išskirtinių gamtinių kurortų.

Įvažiavimas į salą yra mokamas    Vienu metu čia gali gyventi virš 300 poilsiautojų

Daugiau info apie FKK Ada Bojana:

https://www.youtube.com/watch?v=WIDu2ejV4ow&hd=1