"Via est vita - kelias yra gyvenimas..." - tai viena iš didingiausių paslapčių, kurią daugiau nei pusę amžiaus savo įkvepiančia energija bando atskleisti Vievio kelių muziejaus "vertingiausias eksponatas" - Juozas Stepankevičius.

  Lietuvos kelių muziejui - 45m (2015m)    Ekspozijos salė    Geologijos ir uolienų ekspozicija

"Jei pats nieko nedarysi, tai ir kiti nepadės" - dar viena Juozo skleidžiama tiesa.

1995 m. spalio 19 d. įvyko Vievio kelių muziejaus atidarymas, kuriame dalyvavo tuometinis premjeras Adolfas Šleževičius, valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministras Laurynas Mindaugas Stankevičius, susisiekimo ministras J. Biržiškis, Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius G. Striaukas ir kiti svečiai.

Brička akmenims vežti    Keliautojo degtinė    Keliuose žūsta tūkstančiai gyvūnų ir paukščių

Šis muziejus įkurtas J. Stepankevičiaus iniciatyva. Jam vadovaujant, muziejuje teko plėsti ekspoziciją, daug važinėti ir rinkti eksponatus, lankytis panašiuose muziejuose Lenkijoje, Latvijoje, ne vienam reikėjo aiškinti apie kelių muziejaus svarbą.

Volga GAZ 21    Legendinis Elniukas    Juozas ir Audrius

Pasakodamas kelių tiesimo istoriją, rodydamas techniką, sustodamas prie  žymiausių kelininkų, Lietuvos vadovų nuotraukų, J. Stepankevičius nepamiršta priminti, kad svarbu didžiuotis savo šalimi, savo darbu, savo šalies istorija. O muziejaus eksponatai būsimoms kelininkų kartoms ir kitiems žmonėms primins sunkią ir įdomią mūsų krašto kelių raidą.

Kontaktai: Kauno g. 14, LT-21372, Vievis, Elektrėnų savivaldybė.
Tel. (8 ~ 528) 26 913.
Faksas (8 ~ 528) 26 917.
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.