Vienas mažiausių ir jauniausių Kotoro įlankos miestų. Kurortas su 13 tūkst. gyventojų, Juodkalnijai yra labai reikšmingas dėl oro ir jūrų uostų (Tivat airport ir Porto Montenegro). Tai vieta, kur kasmet dešimtys tūkstančių turistų iš viso pasaulio pradeda savo pažintį su klęstinčia Juodkalnija.

Tivato uosto krantinė vakare    Jachtų prieplauka viena prabangiausių pasaulyje    Moderni krantinė traukia šimtus turistų

Tivat turi ką parodyti: Renesansinius vasaros namus "Buca"  pačiame centre, Gėlių salą su sakraliniais monumentais, didingą Plavi Horizonti paplūdimį... ir vieną prabangiausių poilsio ir SPA kompleksų - Purobeach.

   Vaizdas į krantinę    Prabangusis Purobeach

Pirmoje lankomų objektų sąrašo vietoje turi būti Juodkalnijos prabangos uostas - Porto Montenegro. Tai ne tik uostas, tai ištisas gyvenamųjų prabangių viešbučių, vilų ir rezidencijų uždaras kompleksas. Tai viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios miestas toks populiarus tarp turistų. Moderni prieplauka prabangioms jachtoms su įspūdingais apartamentais greta. Čia yra 630 vietų jachtoms, kurių šeimininkai gali apsistoti miesto ištaiginguose apartamentuose, valgyti aukščiausios rūšies restoranuose ir apsipirkinėti gretimose parduotuvėlėse, užsiimti vandens sporto ir laisvalaikio pramogomis.

Tivatas prie Kotoro įlankos

Kad ir koks Tivatas bebūtų, čia visada atsiras vietos didžiausioms ir prabangiausioms jachtoms, lėktuvams bei autobusams perpildytiems turistų, kurie smalsiai ieško atgaivos ir nuotykių Juodkalnijoje. 

www.politravel.lt